____________Pic2Go links

De wereld primeur om een zwemevent via een tatoeage op je badmuts te volgen. 

Hieronder de lijst met namen en de directe link naar je eigen runpage pagina. Pic2GO heeft een individuele  film gemaakt van die personen waar de tatoeage herkenbaar was en op de film stond. 
Daar waar de tatoeage te beschadigd was is het niet mogelijk om de link naar de personen te leggen.  

Hieronder een overzicht van geslaagde opnames van tatoeages met de links naar de RunPage pagina.

Link Runpage Startnummer - Naam
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=4&runpage=1 503 - LARS MORS (Kids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=6&runpage=2 304 - Ian Weekers (Kids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=11&runpage=3 312 - Carice Jansen (Kids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=12&runpage=4 900 - Luuk Kresin ((Zee)Paardenkracht)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=16&runpage=5 520 - Femke Scheepers (Kids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=20&runpage=6 317 - Lieke Geraats  (Kids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=25&runpage=7 525 - Calista Long (Kids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=27&runpage=8 901 - Bert Schlicher ((Zee)Paardenkracht)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=29&runpage=9 903 - Lars  Hilkens  ((Zee)Paardenkracht)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=35&runpage=10 549 - Rob Schaepkens (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=41&runpage=11 344 - Monique Becker (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=42&runpage=12 350 - Paul Bremmers (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=46&runpage=13 912 - Patrick Creemers ((Zee)Paardenkracht)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=47&runpage=14 578 - Miranda Bouten (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=52&runpage=15 588 - Ralf Baltissen (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=55&runpage=16 596 - Ramon Wassenberg (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=56&runpage=17 597 - Seth Van Hoften  (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=57&runpage=18 913 - Kevin Hobbel ((Zee)Paardenkracht)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=62&runpage=19 527 - Edwin  Minnaard (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=68&runpage=20 529 - KOEN  LAURIJSEN (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=77&runpage=21 640 - Cor Geurtjens (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=78&runpage=22 642 - Timo Thissen (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=82&runpage=23 407 - Michelle Ritzen (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=83&runpage=24 535 - Paul Filott (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=84&runpage=25 227 - Christine Haan (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=85&runpage=26 931 - Evert Serpenti ((Zee)Paardenkracht)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=88&runpage=27 932 - Marc Blomen ((Zee)Paardenkracht)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=89&runpage=28 672 - Inge Jacobs (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=90&runpage=29 686 - Yenthe Schlicher (Team: Schlicherkes)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=93&runpage=30 697 - Sterre Schlicher (Team: Schlicherkes)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=99&runpage=31 683 - Paul Vos (Team: Simon's Zwem Arena )
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=100&runpage=32 684 - Irma Vos (Team: Simon's Zwem Arena )
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=101&runpage=33 700 - Dimitrie Sonnemans (Team: Zwemteam Sonnemans en Reijnders :-))
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=102&runpage=34 701 - Yvonne Reijnders (Team: Zwemteam Sonnemans en Reijnders :-))
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=103&runpage=35 698 - Esmee Sonnemans (Team: Zwemteam Sonnemans en Reijnders :-))
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=106&runpage=36 685 - Tessa Geraets (Team: Simon's Zwem Arena )
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=114&runpage=37 692 - Martijn van Vliet (Team: Vekoma - Motorbike coaster Team (2km))
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=119&runpage=38 694 - Dokus Soetemans (Team: Vekoma - Motorbike coaster Team (2km))
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=137&runpage=39 472 - Loes Otten (Team: RaboKids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=141&runpage=40 716 - Laurens Thissen (Team: Thissen/Kicken)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=144&runpage=41 702 - Bart Roubroeks (Team: Rabobank Roermond-Echt)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=148&runpage=42 706 - TINY RAMAKERS (Team: Team Tiny voor Jeanne)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=149&runpage=43 707 - SYLVIA RAMAKERS (Team: Team Tiny voor Jeanne)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=152&runpage=44 464 - Gisbert van Gennep (Team: Baat accountants & adviseurs)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=155&runpage=45 467 - Jack Meerten (Team: Baat accountants & adviseurs)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=159&runpage=46 558 - INEZ FRENCKEN (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=163&runpage=47 917 - Sven van Antwerpen ((Zee)Paardenkracht)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=167&runpage=48 915 - HUUB BREDERO 11 ((Zee)Paardenkracht)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=170&runpage=49 373 - Marjon Scheres (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=179&runpage=50 115 - Mika Frencken (Kids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=181&runpage=51 538 - Francien Haex (Individueel)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=182&runpage=52 501 - Phileine Van Lith   (Kids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=185&runpage=53 502 - Syb Cnoops (Kids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=193&runpage=54 118 - Tim Smeets (Kids)
https://runpage.com/a/preview?eventId=4602610440732672&bib=194&runpage=55 551 - Bruno Bronzwaer (Individueel)